Studio Dash Design to firma oferująca pełen zakres usług projektowania wnętrz,  projektująca domy od koncepcji do realizacji w całej Polsce.

 

Zaufanie Klientów zdobywamy dzięki ciężkiej pracy i realizacji marzeń o pięknych, praktycznych domach. Dla nas liczy się człowiek oraz jego komfort, zarówno podczas współpracy z nami, jak i w czasie użytkowania zaprojektowanej przez nas przestrzeni. 

Projekty Dash Design oparte są na idei uczynienia życia pięknym. Dopasowane do użytkowników koncepcje, duża dbałość o szczegóły, jakościowe materiały to kierunek, którym podążamy, by stworzyć wnętrza budzące zachwyt naszych Klientów.

Nasze podejście projektowe, które zakorzenione jest w modernistycznych zasadach projektowania i architektury, jak również analityczne podejście do przestrzeni i otwarcie na innowacje sprawiają, że nasze projekty spełniają oczekiwania Klientów w najmniejszym detalu. 

Projekty naszego studia czasami są odświeżająco nowoczesne, a niekiedy skończenie klasyczne. Dlaczego? Ponieważ dopasowujemy się do stylu życia, upodobań i preferencji Klienta. Dlatego też sam proces projektowy wymaga czasu. Niekiedy trwa on trzy tygodnie, a bywa, że i sześć miesięcy. Wszystko zależy od tego, jakie życzenie ma nasz Klient.

Ewelina Jaumień
Founder / Creative Director 

OUR TEAM 

Nasz zespół z siedzibą w Warszawie stworzył wnętrza wielu wspaniałych domów i mieszkań. Każdy z projektów firmy jest ponadczasowy stylistycznie, funkcjonalny, a powstał przy użyciu wysokiej jakości materiałów i z niezrównanym kunsztem.  Nasi architekci kreują  przestrzenie z wielką dbałością o detal, a jednocześnie są one sumą  starannie dobranych pomysłów. 

Zrobimy wszystko, by spełnić marzenia naszych Klientów o pięknym domu!